info@osgbmed.com.tr | 0 224 239 99 01

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ & OSGBMED YENİ DÖNEM EĞİTİMLERİMİZ BAŞLADI
* Eğitimlere katılmak için lütfen Başvuru Formunu doldurunuz.

egitim

OSGB TV nedir?

OSGB TV, Ortak Sağlık Güvenlik Birimlerinin, İSG Profesyonellerinin, Kurumsal Firmaların, Profesyonel Yöneticilerin ve iş hayatına atılan herkesin İSG ve kişisel gelişim alanındaki eğitim ihtiyaçlarını karşılayan, İş Güvenliği Uzman adaylarını sınava hazırlayan  alanında ilk kuruluştur.

OSGB TV’den kimler faydalanabilir?

– İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Adayları, – İş Güvenliği Uzmanları, – İş Yeri Hekimleri – İK Sorumluları – İSG Eğiticileri – Diğer Sağlık Personeli – Çalışan Temsilcileri – Destek Elemanları ve Tüm Çalışanlar

OSGB TV eğitimleri içeriği?

- İSG ve İK online eğitimleri ve videoları, – Konu anlatımları ile canlı yayın üzerinden soru sorabilme imkanı, - Sınav dönemlerinde  45 saat canlı interaktif soru çözümü.

Demo ders anlatımı

OSGBTV Eğitim Ekibi

Üyelerimizden

İlk zamanlar kendime güven açısından çok sıkıntı çektim ta ki OSGBTV ile tanışana kadar hocalarımızın kalitesi, içtenliği disiplini motivasyonumu fazlası ile sınava motive olmamı sağladı iyi ki sizlerle tanıştım, Teşekkürler.

Ayşe Demir, Jeoloji Mühendisi

Sistemin kullanışlılığı, konu ve soruların iyi seçilmesi hocalarımızın özverisi beni çok heyecanlandırdı, bir de evimizin rahatlığında extra çaba sarfetmeden bu eğitimi almamız hayatımızı da bu anlamda çok kolayşaştırdı, çok teşekkürler OSGBTV.

Kamil Eren, Bilgisayar Mühendisi

OSGBTV Üyesi Ol

İş Güvenliği Uzmanları, İş Güvenliği Uzman Adayları, İş Yeri Hekimleri, İK Sorumluları OSGB TV eğitim platformunu kullanarak alanında uzman kadromuzun desteğiyle sınavlara hazırlanmak veya kendinizi geliştirmek artık çok daha kolay,

«« WWW.OSGBTV.COM »»